خانه / دستگاه سونوگرافی general electric / فروش انواع دستگاه اکوکاردیوگرافی و سونوگرافی ge

فروش انواع دستگاه اکوکاردیوگرافی و سونوگرافی ge

فروش دستگاه اکوکاردیوگرافی و سونوگرافی ge (جنرال الکتریک) با شرایط ویژه و گارانتی منحصر به فرد در مرکز خرید و فروش این شرکت آغاز گردید. سری های vivid , voluson, liogiq در مدل های پر مخاطب دسته بندی می شوند.

جنرال الکتریک (ge) با کیفیتی ماندگار

شرکت جنرال الکتریک به عنوان یکی از سرامدان تولید دستگاه های پزشکی پیشرفته که مبتنی بر سیستم های اولتراسوند هستند شناخته می شود. برند ge همواره به عنوان قابل اعتماد ترین سازندگان دستگاه های سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی شناخته می شود. کافیست نام دستگاه سونوگرافی ge یا دستگاه اکوکاردیوگرافی ge را در جامعه متخصصین بر زبان بیاورید. خواهید دید که این نام با واژه کیفیت، تخصص و ماندگاری و طول عمر بالا عجین شده است.

دستگاه اکو کاردیوگرافی ge

انواع دستگاه های سونوگرافی ge

کمپانی جنرال الکتریک با تکیه بر تخصصی کردن محصولات خود دستگاه های سونوگرافی خود را در سه سری تولید قرار داده است. که سری های سونوگرافی logiq بیشتر بر تصویریرداری های جنرال متمرکز است در این سری محصولات با کیفیتی نظیر ge logiq e9 دیده می شود. این دستگاه از نوع مبله یا اصطلاحا کنسول دار می باشد و پرچمدار این سری تا سال ۲۰۱۷ محسوب می شود.
سری دیگر از انواع دستگاه  سونوگرافی ge با نام تجاری voluson به بازار عرضه شد که حتما با یکی از محبوب ترین این سری یعنی ge voluson 730 expert آشنایی دارید. دستگاهی که هنوز هم نمی خواهد بازار خرید و فروش دستگاه های سونوگرافی دست دوم را رها کند. در سری ولوسون voluson E10 پرچم جنرال الکتریک را به دوش می کشد.

دستگاه سونوگرافی ge

آشنایی با انواع دستگاه اکوکاردیوگرافی ge

فروش دستگاه اکوکاردیوگرافی ge یا دستگاه اکو قلب با هدف رضایت منخصصین قلب با موفقیت چشمگیری همراه بوده است. سری vivid به محصولاتی اطلاق می شود که در رده دستگاه اکوکاردیوگرافی ge هستند. سری vivid برای جذب و حفظ مشتریان خود با محصولات پرتابلی مثل ge vivid i و نیز محصولات مبله مثل ge vivid 3 بازار را به دست گرفته اند. اما بی شک یکی از معروف ترین و محبوب ترین محصولات در سبد فروش دستگاه اکوکاردیوگرافی ge دستگاه مبله ge vivid 7 می باشد.

دستگاه اکو کاردیوگرافی ge

شرایط فروش انواع دستگاه اکو کاردیوگرافی و سونوگرافی ge

مسلما برای خریداران دستگاه های پیشرفته پزشکی ورود به بازار دستگاه های کارکرده یا اصطلاحا ربفربیشد همراه با ریسک و نگرانی است. ما برای کاهش این نگران پیشنهادات ویژه ای برای متخصصین محترم داریم:

  • گارانتی کامل دستگاه و پروب ها به مدت یکسال تمام
  • امکان خرید شرایطی با بهترین روش ممکن و مورد قبول طرفین
  • ضمانت بی قید و شرط تعویض دستگاه در مدت شش ماه در صورت عدم رضایت 

در بازار علاوه بر ge برندهای دیگری نظیر مایندری هم حضور دارند که یکی از آنها دستگاه سونوگرافی Mindray DC30 هست که ما در نوشته ای به طور دقیق به بررسی آن پرداختیم به آن پرداختیم

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید:
واحد مشاوره و فروش
مهندس اسدی: 09129641262
پشتیبانی تلگرامی: hosseinasadi_ad@
پست الکترونیکی:info.iranmedico1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه سونوگرافی دامی

قیمت دستگاه سونوگرافی دامی قابل حمل

مزیت خرید و استفاده از دستگاه های سونوگرافی قابل حمل برای دامپزشکان چیست؟ آیا یک …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام